Series
Ratings
12
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0