Titles you rated
DunkirkRated ★ 5.0
The GuardianRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The CroodsRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
All Is LostRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Vanishing on 7th StreetRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0