Movies
Ratings
48
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The Death of StalinRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 1.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0