Titles you rated
King and the ClownRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Man with the Golden GunRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.0
1 Litre of TearsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0