Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0