Titles you rated
Face/OffRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 1.0
DemolitionRated ★ 2.0