Movies
Ratings
290
Thread of LiesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Tales from EarthseaRated ★ 4.0
HalRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0