Titles you rated
- ShortpaperRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0- YellowRated ★ 4.0
The Best EndingRated ★ 4.5
Flower Ever AfterRated ★ 5.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 5.0
Produce 101Rated ★ 4.0
Live OnRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 4.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
Love AlarmRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0