Series
Ratings
39
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Busted! Season 3Rated ★ 4.0
Busted! Season 2Rated ★ 4.0
Busted! Season 1Rated ★ 4.5
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
StartupRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0