Series
Ratings
20
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0