Titles you rated
AntichristRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0
Hardcore HenryRated ★ 4.0
Hannah Gadsby: DouglasRated ★ 5.0
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0