Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Three MenRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0
Justice PaoRated ★ 4.5
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 유니미니펫Rated ★ 3.5
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0