Titles you rated
Adrift in TokyoRated ★ 4.0
Slaughtered Vomit DollsRated ★ 1.0
A Serbian FilmRated ★ 2.0
The SadnessRated ★ 3.0
Love NowRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Plan 75Rated ★ 3.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
Searching for the ElephantRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
LoveRated ★ 3.0- HURURUKRated ★ 2.0
- Chaste LoveRated ★ 1.5
- An Innocent Person Never LiesRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 2.5- Bologee StoryRated ★ 2.5
- Dancing FrogRated ★ 3.0