Titles you rated
FriendRated ★ 1.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0