Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5- Coffee MateRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
CartRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0