Movies
Ratings
563
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 2.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
La lunaRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
White OleanderRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.0
HannaRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
Empire of the SunRated ★ 4.0
CellularRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0