Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The PlaylistRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0- Grand ArmyRated ★ 3.5
Love and AnarchyRated ★ 4.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.0- Please Like MeRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0
TrinketsRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Everything Sucks!Rated ★ 4.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.5