Titles you rated
YesterdayRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 3.5
Jesters: The Game ChangersRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Ping PongRated ★ 3.0
AlphaRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0