Movies
Ratings
223
BeatRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
The Sword in the StoneRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The RosesRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0