Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5