Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 2.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 1.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.5
The March of FoolsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5