Titles you rated
City Of The Rising SunRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 1.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
An Autumn TaleRated ★ 2.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 3.0
Pauline at the BeachRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
MementoRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
A Scene at the SeaRated ★ 3.0