Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0