Movies
Ratings
1060
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
MasterRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The KingRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0