Titles you rated
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Platonic Season 1Rated ★ 4.5- 더 로직Rated ★ 1.5
- Mask ChefRated ★ 2.5
PluribusRated ★ 4.5
Battle of FatesRated ★ 3.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Hitozuma no Kuchibiru wa Kan Chuuhai no Aji ga shiteRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0- 남극의 셰프Rated ★ 3.0
The StudioRated ★ 5.0
Skyscraper LiveRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 5.0- 에드워드리의 컨츄리쿡Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0- Excessive ChallengeRated ★ 3.5