Movies
Ratings
413
BugoniaRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Young and InnocentRated ★ 3.5
Strangers on a TrainRated ★ 3.5
RopeRated ★ 3.5
SabotageRated ★ 3.5
Dial M for MurderRated ★ 4.0
NotoriousRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
Cold FishRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0