Titles you rated
 VeteranRated ★ 4.0 VeteranRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 4.5 About TimeRated ★ 4.5
 SerendipityRated ★ 5.0 SerendipityRated ★ 5.0
 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5 The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
 Don JonRated ★ 4.0 Don JonRated ★ 4.0
 Rules of DatingRated ★ 4.5 Rules of DatingRated ★ 4.5
 The AttorneyRated ★ 4.5 The AttorneyRated ★ 4.5
 HitchRated ★ 4.0 HitchRated ★ 4.0
 (500) Days of SummerRated ★ 4.5 (500) Days of SummerRated ★ 4.5
 The Bourne IdentityRated ★ 5.0 The Bourne IdentityRated ★ 5.0
 InterstellarRated ★ 4.5 InterstellarRated ★ 4.5
 The Big ShortRated ★ 5.0 The Big ShortRated ★ 5.0
 Music and LyricsRated ★ 4.0 Music and LyricsRated ★ 4.0
 Love ActuallyRated ★ 4.5 Love ActuallyRated ★ 4.5
 Life of PiRated ★ 4.5 Life of PiRated ★ 4.5
 Love FictionRated ★ 3.5 Love FictionRated ★ 3.5
 The AccountantRated ★ 4.0 The AccountantRated ★ 4.0
 OnceRated ★ 5.0 OnceRated ★ 5.0
 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
 Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0 Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0