Titles you rated
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0