Series
Ratings
46
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0