Movies
Ratings
128
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0