Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0