Titles you rated
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
Dance Dance DanseurRated ★ 1.5
The Great PassageRated ★ 1.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
ID: INVADEDRated ★ 2.5
Overtake!Rated ★ 2.0
MashleRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 1.5- The Case Study of VanitasRated ★ 2.5
American NightmareRated ★ 4.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- 고래의 아이들은 모래 위에서 노래를 부른다Rated ★ 2.0
Your HonorRated ★ 2.0
The Rose of VersaillesRated ★ 1.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 4.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.0