Series
Ratings
16
PastaRated ★ 3.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.5
Hidden Singer Season 3Rated ★ 3.5
Weekly IdolRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 2.5
Hidden SingerRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0