Movies
Ratings
153
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 1.5
SleepRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0