Series
Ratings
60
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 0.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
HappinessRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
The Sand FlowerRated ★ 0.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 0.5
It's NightRated ★ 1.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 1.0
May It Please the CourtRated ★ 4.5
Call It LoveRated ★ 3.5