Titles you rated
Stop! Or My Mom Will ShootRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Look Who's TalkingRated ★ 5.0
Swing VoteRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
First StrikeRated ★ 5.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
Never Say Never AgainRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0- HeartbreakersRated ★ 5.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.0
The Devil's OwnRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 5.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Patriot GamesRated ★ 5.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0