Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- GintamaRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5- TobotRated ★ 3.5
- TobotRated ★ 4.0
- TobotRated ★ 3.0
- TobotRated ★ 3.0
- TobotRated ★ 4.5
- TobotRated ★ 4.0