Titles you rated
Porco RossoRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Project PowerRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
Triple FrontierRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0