Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0