Movies
Ratings
568
The HandmaidenRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Star Trek: GenerationsRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
GreaseRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The AristocatsRated ★ 5.0
The Many Adventures of Winnie the PoohRated ★ 3.0
Winnie the Pooh and the Honey TreeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 5.0