Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 3.5
Secret HealerRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
My Country: The New AgeRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.5