Movies
Ratings
765
The Sea of TreesRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0