Movies
Ratings
113
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0- AutodidactRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5- Photosynthesizing Dead in WarehouseRated ★ 3.5
- Almost OneRated ★ 3.5
- Walking on the ChairsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0