Titles you rated
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.0
The GrudgeRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 1.5
BridesmaidsRated ★ 1.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
JoshuaRated ★ 2.0