Series
Ratings
196
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
How to Keep a MummyRated ★ 3.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 4.5
Level 1 Demon Lord and One Room HeroRated ★ 4.0
ID: INVADEDRated ★ 3.5
Aharen Is IndecipherableRated ★ 4.0
100 Sleeping Princes & the Kingdom of DreamsRated ★ 0.5
The Founder of Diabolism QRated ★ 3.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 4.5
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 4.5
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 3.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
Ensemble Stars!Rated ★ 0.5
BarakamonRated ★ 5.0
You and MeRated ★ 4.0