Titles you rated
Agatha All AlongRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- 獣拳戦隊ゲキレンジャーRated ★ 5.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 2.5