Titles you rated
The French DispatchRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0