Titles you rated
Ninja ScrollRated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Innocent ThingRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.5