Series
Ratings
93
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0