Titles you rated
Queen MantisRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0